Podložky na cvičení, Strana 4

39 položek celkem
Podložka Na Cvičení EuProMed Rainbow Růžová / Růžová 6 mm
Novinka
477 Kč –16 %
329,75 Kč bez DPH
399 Kč

Prémiová dvouvrstvá podložka RAINBOW RŮŽOVÁ / RŮŽOVÁ Krásná barevná podložka se dvěma růžovými vrstvami. Horní vrstva je tvořena starorůžovým TPE materiálem s jemným...

RNB-183-61-6-RR-PI
Podložka Na Cvičení EuProMed Rainbow Zelená / Šedá 6 mm
Novinka
477 Kč –16 %
329,75 Kč bez DPH
399 Kč

Prémiová dvouvrstvá podložka RAINBOW ZELENÁ / ŠEDÁ Krásná barevná podložka se dvěma vrstvami. Horní vrstva je tvořena zeleným TPE materiálem s jemným embosováním. Spodní vrstva...

RNB-183-61-6-G-GR
Lemon 1
ZDARMAZDARMA 1 650 Kč –8 %
1 260,33 Kč bez DPH
1 525 Kč

Profesionální podložka z řady eKOMat.  Krásný model s neklouzavým povrchem připomínajícím kůru citrónu nebo pomeranče. Svěží žlutá barva vás příjemně naladí na cvičení.

TW-178-61-4-PEEL-Y

V kategorii „podložka pro cvičení“ jsme vytvořili několik sekcí pro lepší přehlednost a snazší výběr. Právě zde na vás čeká nejlepší podložka na cvičení, která přesně splní vaše očekávání. Pěnová podložka na cvičení může být tenká, silnější, měkká, tvrdší, široká i užší. Pokud nechcete příliš do cvičebních pomůcek investovat, pak právě zde zakoupíte sportovní podložky na cvičení levně.

  • To pravé najdou i profesionální sportovci.
  • Ale nejen pro ně je připravena fitness podložka na cvičení a také podložky na cvičení a jógu.
  • Tento prvek najde využití i jako podložka na cvičení pilates.

Kvalitní materiály

Veškeré tyto prvky jsou šetrné k životnímu prostředí, ale najdete zde i takové, které jsou vyrobené pouze z přírodních materiálů.

  • Kategorie BASIC a ADVANCE – syntetická guma.
  • Kategorie eKOMat – přírodní guma těžená v Malajsii.

Naše podložky se osvědčily například i u tréningů profesionálních sportovců, kdy je vyžadována protiskluzová úprava. Naše protiskluzová podložka na cvičení je tedy ideální volbou. Pokud nemáte rádi fádní prostředí, vyberte si z několika barevných variant. Oblíbená je například měkká podložka na cvičení růžová. Barevných možností je ale mnohem více. Gumová podložka na cvičení je snadno přenositelná. Její váha je do 1 kg. Podložka na jógu s obalem bude tedy vaším příjemným společníkem pro tréning i relax.